Padesátka? Stáří – myslí si ti mladší. Padesátka? Žádný věk – říkají si ti starší. Tak jak to tedy je?
Naše mateřská škola byla otevřena v roce 1976 a letos slaví krásné padesáté narozeniny. Je z ní zralá a moudrá dáma, která stojí pevně na zemi a dobře ví, co a jak. Otevřeně přijímá změny, které přináší současnost, a zároveň se opírá o tradice, jež s časem neztratily svou hodnotu.
Pomáhá dětem s prvními krůčky mimo rodinný kruh a bezpečně je provází nejen na cestě do základní školy, ale i do života.
Při příležitosti tohoto výročí jsme uspořádali malé setkání pro bývalé zaměstnance školky, aby se po letech mohli podívat, kam se naše Klubíčko posunulo a jak se mu dnes daří. Setkání bylo velmi milé a dojemné – navštívily nás i paní učitelky, které zde působily už od samého začátku.
Nejvíce se povídalo, vzpomínalo a sdílelo. A právě to úplně stačilo.
Všichni přítomní popřáli Klubíčku vše nejlepší – minimálně do další padesátky!





