Stalo se
23. 6. 2026

Výletní loď Arnošt z Pardubic je oblíbenou atrakcí pro děti i dospělé.

Díky finanční podpoře našeho zřizovatele jsme si mohli zpříjemnit letní dny výletem po Labi. Na hodinu a půl dlouhou plavbu z kotviště přes zdymadlo a zpět se děti těšily celé týdny.

I když nám počasí zpočátku příliš nepřálo, nakonec se umoudřilo, vykouklo sluníčko a plavba se velmi vydařila. Velký podíl na krásných zážitcích měla i vstřícná posádka lodi – děti se mohly podívat do kapitánského můstku a dokonce si vyzkoušely loď řídit.

Plavba po Labi byla zkrátka skvělým zážitkem a už teď se těšíme na příští léto a další společné výlety na vodu.